طرح قاصدک

با توجه به روند در حال تغییر رویکرد و سلیقه افراد جامعه نسبت به کاربرد تلفن همراه و گسترش نوع خدماتی که می توان از این طریق به عموم جامعه ارائه کرد، نماد مارکتینگ این افتخار را دارد که یکی از اولین شرکت هایی باشد که طرح قاصدک را معرفی نماید

طرح قاصدک چیست؟

ارسال پیامک به مخاطبان سرویس های مختلف ارزش افزوده همراه اول و معرفی محصول یا برند شما.

این طرح که دارای محتوای مناسب با سلیقه و خواسته دریافت کنندگان آن می باشد، برای تبیین جایگاه و استراتژی یک کسب و کار در بین رقبا بسیار مهم و تعیین کننده است. پیامکی که از این طریق ارسال می گردد حاوی محتوای خبری یا آموزشی است که به صورت ناملموس پیام کسب و کار شما و نام شما را به مخاطب انتقال می دهد. طرح قاصدک فرصت بسیار مناسبی برای کسب و کارهای فعال در صنایع مختلف (از جمله مواد غذایی، گردشگری، لوازم خانگی، آرایشی بهداشتی، فعالان بازار خودرو و...) به وجود آورده است تا با بازار هدف مشتریان بالقوه ارتباط برقرار نمایند. 

به همین دلیل این طرح بهترین روش جایگزین و موثر برای تبلیغات پیامکی می باشد.

مزایای طرح قاصدک چیست؟

مخاطبین ارزشمند و منتظر: مخاطبین سرویس های پیامکی ارزش افزوده با تمایل و انتخاب خود و بر حسب علاقه خود از این سرویس¬ها استفاده می کنند و بابت این خدمات هزینه نیز پرداخت می¬کنند، به همین علت به مخاطبین ارزشمند معروف هستند.

جامعه هدف همگن: از طرف دیگر مخاطبین هر سرویس دارای علایق و سلیقه های نزدیک به هم در رابطه با موضوع سرویس هستند، در نتیجه با انتخاب صحیح گروه مخاطبان، امکان ارسال پیامک به مخاطبین هدفمند برای کسب و کارها فراهم می باشد. 

هزینه پایین: همچنین ارسال پیامک تبلیغاتی از این کانال در مقایسه با پنل های موجود پیامکی هزینه های پایین تری را در بر دارد.

اثر بخشی بالاتر: ارسال به بانک های هدفمند با سیاست تبلیغ غیر مستقیم و محتوای ارزشمند که می تواند اثر بخشی بلند مدت داشته باشد.

اعتبار بالا: پیامک های این سامانه به دلیل ارسال مستقیم از طرف همراه اول از اعتبار بالاتری نزد مخاطبین برخوردار است. و شرکت حامی محتوا می تواند از این اعتبار نزد مخاطب به نفع خود استفاده کند.

انعطاف پذیری حجم محتوا: از مزایای دیگر این است که درصورتی که محتوای تامین شده بیش از 70 کاراکتر باشد تا سقف 10 کاراکتر اضافه (مجموع 80) هزینه اضافی شارژ و محاسبه نمی شود.(درسرویسهای موجود افزایش حتی یک کاراکتر بیش از ظرفیت 70 کاراکتری پیام فارسی، منجر به محاسبه دو پیام می شود.

امکان معرفی شرکت به عنوان حامی محتوایی: از مزیت دیگر این طرح این است که در صورت عدم همخوانی محتوا با فعالیت شرکت تبلیغ کننده می توان شرکت را به عنوان حامی سرویس معرفی کرد(برای مثال شرکت مواد غذایی و محتوای مذهبی).

 

برخی از گروه های موجود و تعداد مخاطبان آنها در طرح قاصدک عبارتند از:

 

ردیف

سرویس

تعداد مخاطب

1

اطلاع رسانی انواع قیمت کالا و خدمات

170.000

2

مذهبی

150.000

3

خودرویی

120.000

4

اخبار پولی و بانکی

110.000

5

ویژه خانواده

100.000

6

اخبار اقتصادی

100.000


 
 

تعرفه قیمت طرح قاصدک :

تعداد بسته های خبری

تعرفه

مدت زمان

       هزینه

          ارسال به 100 هزار مخاطب

تولید 30 محتوای ارزشمند

هر خبر 60 ريال

3 ماه

18 میلیون تومان

تولید 15 محتوای ارزشمند

هر خبر 66 ريال

2 ماه

9.9 میلیون تومان

تولید 10 محتوای ارزشمند

هر خبر 79 ريال

1 ماه

7.9 میلیون تومان

تولید 5 محتوای ارزشمند

هر خبر 118 ريال

15 روز

5.9 میلیون تومان

 

مدت زمان فقط به صورت پیشنهاد می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز خود تعداد بسته های خبری را در مدت زمان دلخواه خود ارسال کنید.

 

مقایسه حداقل تعرفه پنل عمومیپیامک و طرح قاصدک:

حداقل تعرفه پنل عمومی پیامک

حداقل تعرفه طرح قاصدک

120 ریال

60 ریال

ارسال به بانک های عمومی و تبلیغات مستقیم که می تواند

مخاطب را خسته کند

ارسال به بانک های هدفمند با سیاست تبلیغ غیر مستقیم که

می تواند اثر بخشی بلند مدت داشته باشد.

 

 

رایگان دانلود کنید

بازاریابی موتور های جستجو برای کسب و کار های کوچک

این فایل حاوی مطالب جذاب و کاربردی برای بالابردن بازدید وب سایت شماست
رایگان دانلود کنید